Artykuły

Zalety pożyczek online

W dzisiejszych czasach popularność pożyczek online stale rośnie. Nawet osoby, które mocno trzymały się idei, że wiarygodną pożyczkę można uzyskać tylko z banków, zaczynają zmieniać zdanie, gdyż instytucje udzielające tzw. chwilówek nieustannie oferują konkurencyjne i szybsze rozwiązania. Pożyczki online mają wiele zalet, które sprawiają, że są tak popularne wśród pożyczkobiorców.

Pożyczki online

Cały proces odbywa się online

Największą zaletą pożyczki internetowej jest prosty proces jej uzyskania. Aby otrzymać pożyczkę, nie trzeba iść do oddziału pożyczkodawcy i czekać w długich kolejkach tylko po to, aby móc złożyć wniosek pożyczkowy, ponieważ cały proces odbywa się online. Wystarczy tylko dostęp do urządzania mobilnego (laptop lub telefon) z dostępem do Internetu. Na stronie internetowej pożyczkodawcy możesz przeglądać różne oferty pożyczek i składać wniosek o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.

Pożyczkę otrzymasz w kilka minut

Pożyczka online to świetne rozwiązanie  sytuacji, gdy gonią Cię pilne wydatki, ponieważ dzięki niej bardzo szybko można uzyskać pieniądze. Wypełnienie wniosku o pożyczkę i jego rozpatrzenie  zajmuje zwykle kilka minut. Formularz jest bardzo prosty. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że czas przetwarzania oferowany przez każdego pożyczkodawcę może się różnić, ale gwarantowane są szybkie pieniądze, co jest również jednym z głównych powodów, dla których pożyczki online tak bardzo przyciągają zainteresowanie ludzi.

Minimum formalności

Kolejną zaletą pożyczek online jest to, że zaciągając pożyczkę, nie musisz podpisywać ani wypełniać wielu dokumentów, a w większości przypadków nie potrzebujesz zaświadczeń z miejsca pracy lub innych dokumentów, które mogą powodować u Ciebie niedogodności lub codzienne obciążenia. Wszystko czego potrzebujesz to dowód osobisty, konto bankowe, numer telefonu i regularne przychody na konto. 

Pożyczka na dowolny cel

Aby ubiegać się o pożyczkę online, nie musisz określać celu, na jaki chcesz zaciągnąć pożyczkę. Pożyczone pieniądze możesz przeznaczyć na remont domu, naprawę samochodu, wyjazd weekendowy lub na jakiekolwiek inne nieprzewidziane wydatki. Otrzymaną kwotę możesz wykorzystać na dowolny cel, gdyż nie będzie to w żaden sposób weryfikowane.

Pożyczki online

Pierwsza pożyczka z rabatem

Jeśli pożyczasz po raz pierwszy, najprawdopodobniej w ofercie otrzymasz korzystne warunki pierwszej pożyczki, a w większości przypadków możesz otrzymać pożyczkę z prowizją 0%, co oznacza, że spłacisz tyle samo pieniędzy, co pożyczyłeś. W naszej porównywarce kredytów możesz bardzo szybko i łatwo porównać oprocentowanie kredytów i wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.