Najczęściej zadawane pytania

Kim jest Chwilowki247.pl?

Chwilowki247.pl to platforma internetowa z optymalnymi ofertami dostosowanymi do potrzeb każdego klienta, która udziela krótkoterminowych pożyczek online w 15 minut.

Jak mogę uzyskać pożyczkę na waszej stronie?

Aby starać się o pożyczkę, wybierz z menu interesującą cię kategorię, a następnie firmę pożyczkową która spełnia twoje kryteria. Kliknij "Złóż wniosek" i wypełnij formularz na stronie pożyczkodawcy. Pożyczka udzielana jest na dowolny cel.

O jaką kwotę pożyczki mogę się ubiegać?

Kwota pożyczki uzależniona jest od oferty pożyczki i od zasad na jakich wybrana pożyczka jest udzielana. By znaleźć pożyczkę odpowiadającą Twoim potrzebom użyj filtrów w porównywarce Chwilowki247.

Jakie są godziny pracy Chwilowki247.pl?

Wnioski o pożyczkę Klienci mogą składać 7 dni w tygodniu całą dobę.

Czym jest pożyczka dla bezrobotnych?

Pożyczka dla bezrobotnych – to pożyczka, która jest przyznawana osobom nie posiadającym pracy, na przykład bezrobotnemu, który otrzymuje zasiłek dla bezrobotnych. Obecnie jest coraz mniej pożyczkodawców, którzy oferują tego typu pożyczek.

Kto może otrzymać pożyczkę?

Obywatele Polski, którzy w chwili składania Wniosku o Udzielenie Pożyczki online ukończyli 18 lat, posiadający rachunek bankowy w jednym z polskich banków i aktywny telefon komórkowy oraz adres mailowy, nie posiadający zaległości w spłacie zaciągniętych wcześniej kredytów i pożyczek.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby ubiegać się o kredyt?

Wszystko zależy od kredytodawcy, niektórym kredytawcom wystarczy wniosku podanzm w internecie i aktywna komurka, ale są kredytodawcy, które wymagają dopełniające dokumenty. Spis potrzebnych dokumentów dla otrzymania kredytu, Państwo znajdzie na odpowiedniej stronie internetowej kredytodawcy.

Gdzie mogę spłacić pożyczkę?

Ratę spłaty pożyczki możesz wpłacić w dowolnym oddziale dowolnego banku lub terminalu na terytorium Polski i w samoobsługowych terminalach płatniczych.

Czy konieczny jest poręczyciel?

Każda firma kredytowa ma swoje warunki, w jakich wypadkach trzeba mieć poręczyciela. Dokładną informację, czy jest wymagany poręczyciel, Państwo znajdzie na stronach internetowych kredytodawcy. Są kredytodawcy, którzy nie wymagają ani zabezpieczenia, ani poręczyciela.

Jak szybko otrzymam decyzję?

Decyzję o przyznaniu pożyczki, pożyczkodawca przesyła w ciągu kilku minut, ale nie później niż w ciągu jednego dnia roboczego.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO?

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – to całkowity koszt pożyczki, zawierający odsetki od pożyczki, a także wszystkie pozostałe prowizje i wydatki lub jest to analogiczna stopa procentowa obliczana zgodnie z obowiązującym prawem, wyrażana w procentach.

Dlaczego mnie odmuwiono kredyt?

Możliwie, że Państwo jest w rejestru zadłużności, ma opóżnione lub nieopłacone poprzednie kredyty, albo w czasie rejestracji podaliście nieprawidłowe dane.

Czy pożyczkę można spłacić wcześniej?

Tak. Pożyczkę można spłacić w dowolnym momencie.

Czy istnieje możliwość przedłużania terminu spłaty kredytu?

Szybkie kredyty mają takie możliwości przedłużania terminu spłaty. Żeby przedłużyć termin spłaty kredytu musi być spłacone komisowe za poprzedni okres korzystania kredytu, jak również kara umowna jak taka jest. Aby dowiedzieć się jakie są możliwości przedłużania terminu spłaty kredytu, prosimy oglądać na stronie internetowej odpowiedniego kredytodawcy.