Porównuj i wybieraj spośród 0 pożyczkodawców.

Pożyczki na raty przez internet

Porównywarka finansowa Chwilowki247.pl to jedna z aktualnych baz danych o pożyczkach ratalnych przez internet. Poznaj najnowsze propozycje firm pożyczkowych i korzystaj z atrakcyjnych promocji. Nowe oferty pożyczek ratalnych są na wyciągnięcie ręki.

Pożyczka na raty pozwala zdobyć środki na opłacenie pilnych wydatków, np. wtedy, gdy czekasz na przelew pensji od pracodawcy. Pożyczki ratalne to duże wsparcie finansowe, które może ułatwić ci życie.

 

Wymagania do otrzymania pożyczki

Pożyczkobiorca musi spełniać podstawowe kryteria, tj. mieć:

 

- Polskie obywatelstwo

- Wiek od 18 do 80 lat

- Telefon komórkowy oraz adres e-mail

- Konto w polskim banku

 

Jak wybrać najlepszą ofertę?

Szukając kredytu na raty należy wziąć pod uwagę te rzeczy:

 

- Wysokość finansowania

- Całkowity koszt zobowiązania

- Okres spłaty

- Wcześniejsza spłata

- Wakacje kredytowe

- Warunki finansowania

- Konieczność zakupu produktów dodatkowych

- Bezpieczeństwo pożyczania

 

Informacje polityki przedłużenia terminu spłaty lub dotyczące odsetek karnych

Pożyczki na raty mogą wymagać o spłacanie karne zaczynając od łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki. Jeżeli płatność nie jest dokonywana przez długi okres czasu bez porozumienia z pożyczkodawcą, pożyczkodawca ma prawo do jednostronnego przekazania sprawy do windykacji prowadzonej przez  strony trzecie.

 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Wskaźnik wyrażony w procentach pokazuje całkowity koszt kredytu konsumenckiego w skali roku. RRSO można wykorzystać do porównania ofert, jednak będzie to miało sens tylko w przypadku zestawiania pożyczek o takich samych parametrach.

 

Strona internetowa Chwilowki247.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek pieniężnych. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównaniu posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej. Minimalny okres spłaty pożyczki 62 dni, maksymalny czas spłaty 5 lat.